Dětský mix – Testováno na dětech

Testovano na detech

Dětský mix "Testováno na dětech" byl namíchán Janou Vašákovou tak, aby splňoval požadavky na zdravou dětskou výživu. Protože si jsme ale vědomi mlsných dětských jazýčku, nechali jsme je, aby si z vybraných surovin namíchaly svůj vlastní mix.

Degustace a následný výběr TOP surovin z nabídky Mixit.cz se uskutečnil dne 2. února 2011 v MŠ Matjuchinova na Praze 5 – Zbraslavi. Za pomoci paní ředitelky Dagmar Meisnerové a jejího týmu, jsme vyzpovídali 47 dětí ve věku 3 až 6 let a osobně jsme se tak mohli přesvědčit o tom, co jim opravdu chutná.

Mix "Testováno na dětech" je určen všem dětem i dospělým, kdo ocení zdravé a chutné ranní mlsaní.

Dětská ovesná kaše – Vařila myšička kašičku

Varila mysicka kasicku

Ovesné kaše jako chutná snídaně či svačinka do školky je novinkou v nabídce pro školní rok 2011/2012 . Směs Vařila myšička kašičku pro vás i tentokrát ochutnaly nejdříve děti v MŠ Matjuchinova na Praze 5 – Zbraslav. Kaše v nich doslova zmizela dříve, než byste odříkali Vařila myšička kašičku.

Varianta 1

V1

Složení:
kukuřičné lupínky, kokosové lupínky, slunečnicové semeno, ovesné lupínky BIO (křupavé), špaldové lupínky BIO (křupavé), polštářky s čokoládovou náplní, banánové zlomky, jablko, brusinky a meruňky

Varianta 2

V2

Složení:
kukuřičné lupínky, kakaové extrudované kuličky, ječné vločky, polštářky s čokoládovou náplní, meruňky, jablko, švestky, hrušky

Dětský tubus lze také využít k vlastnímu mixu.

Design tubusu "Testováno na dětech"

Možná se ptáte, kdo má na svědomí zábavnou ilustraci tubusu "Testováno na dětech"? Autorkou je slovenská dětská ilustrátorka žijící v Praze Edita Sliacka. Více informací o Editě naleznete na jejích internetových stránkách www.editsliacka.cz.